Deutsch Deutsch English English
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
 

Zakwaterowanie

Położony w urokliwym zakątku hotel oferuje swoim Gościom 23 komfortowo wyposażone pokoje:

      - 3 pokoje jednooosobowe
      - 18 pokoi dwuosobowych (w tym 3 pokoje z jednym łożem małżeńskim)
      - pokój Studio
      - pokój dwuosobowy de Lux

noclegi poznań, hotel, nocleg, hotele, pensjonat, pensjonaty, spanie Wszystkie pokoje posiadają łazienki z prysznicem lub wanną, telefon, TV oraz dostęp do Internetu. W części pokoi klimatyzacja. Hotel wyposażony jest w windę.

Nasz hotel z myślą o familijnym wypoczynku oddaje do Państwa dyspozycji pokój typu "de luxe", który oprócz standardowego wyposażenia posiada dodatkowe atuty, takie jak: większa przestrzeń użytkowa oraz dodatkowe umeblowanie w postaci rozkładanych sof. Przygotowane są z myślą o dodatkowych osobach.

W wybranych pokojach można umieścić dodatkowe łóżko dla 3-ciej osoby.

Wyżywienie

Hotel posiada restaurację śniadaniową. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, w tygodniu serwowane jest w godzinach od 7.00 do 10.00, natomiast w weekendy i święta od 8.00 do 11.00. Napoje gorące i chłodzące oraz alkohole są serwowane przez całą dobę. W restauracji znajduje się ekran typu PLAZMA, dzięki któremu można śledzić sportowe emocje oraz inne programy telewizyjne.noclegi poznań, hotel, nocleg, hotele, pensjonat, pensjonaty, spanie

Możliwości konferencyjne

Nasza restauracja stwarza bardzo dobre warunki do organizowania mniejszych bądź większych spotkań biznesowych i towarzyskich. Naszą salę możemy dostosować do charakteru spotkania i ilości gości. W układzie teatralnym sala może pomieścić 50 osób.

Podczas szkoleń zapraszamy Państwa do skorzystania z przerw kawowych. Realizację określonych zamówień opieramy przede wszystkim na wymaganiach i sugestiach organizatorów. W celu konkretnych ustaleń odnośnie spotkań prosimy o bezpośredni kontakt.

Zarezerwuj teraz
 
WITAMY  |  O HOTELU  |  NASZE POKOJE  |  CENNIK  |  FOTOGALERIE  |  REZERWACJE  |  KSIĘGA GOŚCI  |  KONTAKT  |  LOKALIZACJA Hotel STARE MIASTO © 2008 
 
  Deutsch Deutsch English English
Wykonanie i administracja:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska 2008